Filtre de produse
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Nivela cu 2 fiole cu bule având o durabilitate ridicată pentru măsurare pe orizontală şi verticala.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Tester pH si termometru PHT 01.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Aparat pentru masurarea intensitatii luminoase.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Monitor pentru calitatea aerului.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Aparat de masura - tip cleste cu 7 functii, UNI-T.
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.