Filtre de produse
Robot pornire start 400 - incarcator de baterii si robot de pornire auto.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Girofar cu semnal luminos rotativ, culoare portocalie.
Pompa de picior cu manometru si cilindru.
Antena auto cu amplificator, ce se poate lipi pe parbriz.
Soutie pentru curatarea sau ungerea aparatelor si contactelor electrice, puternic impurificate. Asigura si lubrefierea.
Spray pentru curatarea contactelor electrice si intrerupatoarelor afectate de coroziune si oxidare, cu proprietati deosebite de dizolvare.
Pasta fina pentru matuit elementele caroseriilor auto, pentru eliminarea zgarieturilor si stratului invechit de lac sau vopsea, inaintea polisharii profesionale sau inaintea aplicarii vopselei sau lacului nou.
Crema microabraziva pentru polisharea farurilor auto.
Corzile auto elastice sunt usor de folosit, fiind practice si utile in ancorarea si fixarea bagajelor sau a altor obiecte, in interiorul sau pe portbagajul exterior al masinii.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Capace pentru roti R14 Auto Plus.
Aspiratorul auto Carmax are un design compact, usor de utilizat si in locuri inguste. Se conecteaza la priza brichetei si prin apasarea butonului de pornire se poate aspira eficient interiorul autoturismului. Dupa umplerea rezervorului de praf, se poate deschide usor si se poate goli.
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil. Alimentator auto 2 x USB Quick Charge 3.0.
Invertor auto, transforma tensiunea continua de 12 V in tensiune alternativa de 220 V/50 Hz, putere 300 W. Alimentarea se face de la priza auto de 12 V sau direct de la bateria masinii. Are 1 priza pentru conectare la 220 V si intrare USB MAX 6 W(1,2 A).
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.