Filtre de produse
Scara dubla Forte 8914, nr. trepte de 2x14, înaltimea maxima de 3.90 m si latimea de 813 mm.
Roata roabă TT pentru ax de 20 mm, cu rulment și crampoane, de dimensiuni 4.00-8 4PR, este proiectată pentru a oferi o performanță superioară în sarcini grele.
Roaba profesionala pentru constructii, ce prezinta cuva din tabla zincata, ambutisata.
Anvelopa pentru roaba.
Bucsa de rezerva pentru rotile de roabe
Roata liza camera 2,5 - 4, janta plastic.
Ax cu surub pt Roaba TT Sok.
Roata roaba - spuma poliuretanica - rulment - 3.00-8/4.00-8 țoli
Roata pentru carucior din cauciuc brut striat - rulment - 250-4 (8)" - MTO-GPA00029
Scara din aluminiu portabila poate fi utilizata pentru lucrari in spatii interioare sau exterioare(stalpi, ziduri, etc.)
Roata roaba semisolida cu lagar tip rulment si anvelopa fara camera.
LICHIDARE DE STOCScara multifunctionala cu platforma de lucru, din aluminiu de inalta calitate.
Roata roaba din poliuretan.
Roata pentru roaba cu busca de otel este o componenta importanta a roabei, utilizata pentru a facilita deplasarea acesteia.
Roata pentru roaba cu busca de otel este o componenta importanta a roabei, utilizata pentru a facilita deplasarea acesteia.
Componenta AX ROATA ROABA: surub, bucsa, saiba plata, saiba Grower, piulita.
Carucior navete din otel.
Roata de cauciuc cu camera, janta de otel.
Două scări din aluminiu multifuncționale, utilizabile ca scară în picioare, scară înclinată și extensie.
Roaba pentru uz gospodaresc, cuva din poliuretan.
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.