Produs nou
Adeziv special pentru lipirea conductelor de presiune din PVC-U, precum si la conductele de cablu si de canalizare si jgheaburi.
51 Obiect Produse
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Data disponibilitatii:
Nici un comentariu
Promoție valabilă doar pentru comenzile online, în limita stocului disponibil.
Banda teflon etansare instalatii gaz 19 mm X 15 m
Banda de armare din fibra de sticla este realizata din impaslitura din fibra de sticla, si este recomandata pentru sistemul de gips-carton cu protectie le foc.
Sika MultiSeal este o banda sigilanta autoadeziva pe baza de bitum si cauciuc modificat, laminata pe o parte cu folie de aluminiu. Aceasta se foloseste in special pentru sigilarea si repararea infiltratiilor si curentilor de aer la acoperisuri, inclusiv cele metalice, la membranele bituminoase, cat si la fisuri ale constructiei.
Adeziv Henkel pe baza de solvent, transparent,...
13,73 lei
27,45 lei
Diluant pentru grunduri, lacuri si emailuri...
16,78 lei
22,37 lei
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.