Filtre de produse
Siliconul sanitar rapid Ceresit CS 15 280 ml, alb, este un etansant monocomponent cu intarire in conditii de umiditate, adecvat pentru etansari sanitare sau alte aplicatii de etansare din constructii in care este necesara rezistenta la mucegai.
Banda cel mai des întâlnită și folosită la ambalarea cutiilor de dimensiuni mici și mijlocii, cu greutate mică sau medie, supuse unor condiții normale de temperatură și transport.
Corp suspendat cu 2 usi, polita inclusa si manere cromate.
Tableta rezerva Power TAB 3in1 – unica tableta Power TAB cu trei functii concomitente ale cristalelor active.
Produs valabil in limita stocului disponibil.Broasca ingropata ingusta pentru reconditionari si proiecte noi.
Agent de deblocare penetrant şi neinflamabil.
Corp suspendat cu 2 usi, polita inclusa si manere cromate.
Grund de aderenţă
Prag de trecere cu diferenta nivel din aluminiu folio.
Prag de trecere cu diferenta nivel din aluminiu folio.
Prag de trecere cu diferenta nivel din aluminiu folio.
Prag de trecere cu diferenta nivel din aluminiu folio.
Corp suspendat cu 2 usi, polita inclusa si manere cromate.
Profilul de legatura se utilizeaza ca accesoriu pentru montajul lambriului din PVC.
Glaf din aluminiu de exterior ce se monteaza in partea exterioara a ferestrelor.
Pistol cu maner din aluminiu ranforsat cu functie rotativa
Este un amestec de solventi organici, cu compozitie si volatilitate controlate, bine echilibrate, astfel incat sa permita aducerea la vascozitatea de aplicare a produselor de acoperire.
Banda este compusa din trei straturi: stratul superior din polietilena, stratul intermediar din retea de panza, stratul autoadeziv, pe baza de cauciuc natural.
Este o vopsea superlavabila pe baza de dispersii apoase, pigmenti, materiale de umplutura si aditivi specifici.
Curata de oxizi si sulfuri contactele electrice si ofera protectie impotriva coroziunii.
Produsul inlatura orice fel de etichete auto-adezive.
Yala electromagnetica aplicabila pe usi si porti
Set broasca Y90 cu cilindru si maner alb.
 
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.