Arc intern pentru îndoirea țevilor pexal.
OFERTA ESTE VALABILĂ ÎN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL ! Carlig lung rasucit pentru sisteme de 125/87 mm. Diametrul este de 87 mm. Lungime 100 mm.
Cochilii rigide caserate cu folie de aluminiu obtinute prin taiere din blocuri de vata minerala bazaltica.
Ocolire din fonta zincata rezistenta pana la temperaturi de 120 g C si presiune 20 bar.
Email lucios colorat extrarezistent pentru lemn, metal si zidarie ideal pentru utilizare la exterior si interior.
Burghiu pentru metal, ce are unghiul de varf 135g cu coeficient ridicat de corectie a taierii, permite efectuarea rapida a gaurilor.
Spatula dintr-un oțel de înaltă calitate, pentru aplicarea adezivilor, inoxidabila.
Bratara jgheab Wetterbest pentru completarea funcţionalitatii acoperişului, asigurând o drenare eficientă a apei.
Sistemul complet de drenaj Wetterbest este format din componente prelucrate cu mare precizie pe linii automate de fabricaţie, la dimensiuni exacte, sunt etanşe şi rapid de asamblat şi montat.
Este un element esential al sistemului pluvial - montat pe colturile exterioare ale acoperisului schimba directia fluxului de apa.
Email lucios pe baza de apa, pentru interior si exterior, excelenta putere de acoperire.
Banda dublu adeziva de calitate ce este utilizata frecvent pentru a uni doua suprafete impreuna fara a folosi adezivi lichizi.
Placile de policarbonat Lexan sunt solide, transparente, avand excelente proprietati de rezistenta la impacturi si la intemperii. Placile pot fi indoite la rece, ceea ce le face ideale pentru acoperisuri.
Teava cu profil rectangular, potrivita pentru utilizari in constructii si confectii metalice.
Teava cu profil rectangular, potrivita pentru utilizari in constructii si confectii metalice.
Echipamentul este utilizat pentru imbinarea prin sudura tip electrofuziune a tevilor si fitingurilor din PPr (retele de alimentare cu apa).
Ceresit CS 25 Silicon Sanitar TrioProtect foloseste la umplerea rosturilor de imbinare dintre placile ceramice la colturi, in locurile in care peretele se imbina cu podeaua, pentru etansarea rosturilor dintre placi si din instalatiile technico-sanitare.
RACORDUL PPR TIP M - 20 X 3/4 - un element esențial pentru conectarea conductelor în sistemele de distribuție a apei, fiind fabricat din polipropilenă (PPR) de înaltă calitate, ceea ce îl face durabil și rezistent la coroziune și uzură.
Spaclul inox elastic Schuller de 50 mm este un partener de încredere pentru profesioniștii din domeniul construcțiilor și pentru entuziaștii de bricolaj
Filtru magnetic anticalcar Titan are o larga intrebuintare putand fi folosit in scopul prevenirii depunerilor de calcar in: centrale termice, boilere, schimbatoare de caldura, vaporizatoare, racitoare. Acest dispozitiv are rolul de a distruge cristalele de calcar.
Plasa din sarma moale zincata cu ochiuri hexagonale; executie: STAS 7549; STAS 25422.
Adeziv pentru placi ceramice Ceresit CM 9 pe baza de ciment, compusi minerali si modificatori pentru lipirea placilor ceramice cu metoda patului subtire la interior si exterior.
Filtru Y din alama fabricat in Italia.
Emailul Casabella Albastru RAL50127 ste un produs pe baza de rasini alchidice cu uscare oxidativa, pigmenti, materiale de umplutura, aditivi specifici, solventi organici.
Emailul Casabella Maro RAL8012 este un produs pe baza de rasini alchidice cu uscare oxidativa, pigmenti, materiale de umplutura, aditivi specifici, solventi organici.
Tub de scurgere Eurociere 1501AACC este recomandata pentru rezervor WC montat la semi-inaltime.
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.