Produs nou
Aceasta membrana este potrivita pentru zone cu clima temperat-calda, prin rezistenta ei la imbatranire termica si prin buna stabilitate dimensionala la cald.
49 Obiect Produse
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Data disponibilitatii:
Armatura folosita pentru membrana Sirrah V consta intr-o fibra de sticla ranforsata care confera o excelenta stabilitate dimensionala, evitand formarea cutelor si faldurilor pe suprafata impermeabilizata.
Specificatii:
Greutate: 4 kg/mp
Lungime: 10 ml
Latime: 1 ml
Armatura: fibra de sticla
Finisare exterioara: granule minerale (ardezie)
Flexibilitate la rece: valoare minima 0° C
Nici un comentariu
Membrana hidroizolatoare armata cu fibra de sticla, obtinuta dintr-un compus elastomeric si acoperita cu o folie de aluminiu special stantata. Poate fi utilizata ca finisaj pe acoperisuri cu valoare estetica ridicata si detalii de constructie. Poate fi, de asemenea, utilizata pentru pereti frontali.
Este o membrană din polietilenă de înaltă densitate (HDPE) care-i oferă o rezistentă mare la acțiunea tuturor agenților chimici naturali și la compresiune mecanică.
Geotextil nețesut, realizat din fibre negre de polipropilenă, termofixat pe ambele părţi.
General Topizol este un amestec omogen de bitum si material de umplere, este utilizat ca masa bituminoasa pentru realizarea de hidroizolatii la cald.
Carton bitumat Tegola Pegasus V1250, cu armatura de fibra de sticla.

Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.