Prelungitor cu impamantare pentru conectarea la reteaua de alimentare, a aparatelor si aparaturilor electrice.
Prelungitor cu impamantare pentru conectarea la reteaua de alimentare, a aparatelor si aparaturilor electrice.
Prelungitor pe tambur cu 4 prize destinat pentru utilizare casnica sau comerciala.
Prelungitor cu 3 prize cu împământare.
Prelungitor cu intrerupator cu 3 prize si lungime 1.5 m.
Prelungitor 5 prize 5 m alb cu intrerupator, cablu de 3 x 1.5 mm si protectie impotriva utilizarii accidentale de catre copii.
Bloc prelungitor electric, ideal pentru alimentarea mai multor dispozitive simultan. Construcție sigură, rezistentă și potrivită pentru uz casnic sau industrial.
Ștecher european cu inel de prindere – rezistent, compatibil cu prize standard tip EU.

Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.