Produs nou
Descoperiți fascinația Orientului cu colecția noastră de gresie și faianțe Bengal, care aduce atmosfera caldă și misterioasă a regiunii în propria dvs. locuință. Această colecție excepțională combină estetica rafinată a Orientului cu calitatea superioară a materialelor pentru a vă oferi opțiuni de design remarcabile pentru fiecare spațiu.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Data disponibilitatii:
Nici un comentariu
Alveus Glassix 10 este o chiuveta de bucatarie incastrabila, realizata din inox CrNi 18/10 si sticla securizata. Este formata dintr-o singura cuva si picurator, avand dimensiunile 86 x 50 x 19 cm.
Chiuveta Alveus Elegant 30 este un model incastrabil, realizata din inox. Este formata dintr-o singura cuva si prevazuta cu picurator.
PRODUCTIE ROMANIA!
Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.