Utilizare: sapare in pamanturi tari (desfundari,desteleniri), spart roci etc.
Cheie pentru mandrina.
Subler electronic.
Cleste fierar, maner cu dubla protectie.
Destinat în gospodării pentru curățarea de unelte, mașini, vehicule, clădiri, fațade, terase, unelte pentru grădinărit etc. cu jet de apă sub presiune.
Furtunul de curatare determina o utilizare simpla, pentru curatarea tevilor sau a canalelor de scurgere infundate. Datorita unui sortiment diversificat de accesorii, masinile de curatat cu inalta presiune AQT de la Bosch reprezinta solutia universala pentru misiunile dificile de curatare din mediul exterior.
Cleste tevi tip "suedez" falci late cr-v 45 grade - 1.5"
Staţie de lipit cu afişaj digital al temperaturii.
Pentru orice tip de mobila indiferent de tipologia balamalelor si a glisierelor folosite.
Clestele pentru taiat buloane.
Smulge si taie buruienile rapid si eficient prin lovire si tragere din profunzime (aproximativ 2 cm sub sol), se utilizeaza cu rezultate bune pe orice tip de sol, in special pe soluri tari si nisipoase. Se recomanda ascutirea periodica a lamei pe ambele taisuri.

Apăsând „Sunt de acord” sau navigând pe acest website, ești de acord să permiți colectarea de informații prin cookie-uri sau tehnologii similare. Află in sectiunea Politica de confidentialitate mai multe despre cookies.